سماور زغالی

سماور ذغالی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سماور زغالی با شماره فوق تماس حاصلفرمایید

انتخاب و خرید هدیه خاص برای خانمها

برای هدیه دادن همیشه پیشگام باشد . انتخاب هدیه ای مناسب ، خاص و نفیس بعضی وقتا خیلی سخت میشود . هدیه برای آنها که که دوستمان دارند و دوستشان داریم ! از انتخاب هدیه تکراری پرهیز کنید .  پیشنهاد ما در این مقاله هدیه مخصوص خانم ها ست . اینکه چه کادویی برا یچه شخصی انتخاب میکنید بسیار مهم است !

هدیه ای خاص میتواند مناسب باشد که از گرفتن آن خوشحال شویم ، کاربر دی باشد و درطول مدت زمان بیشتری بتوان از آن استفاده و یا نگهداری کرد . در نظر داشته باشید که خرید هدیه برای خانمها کاری دشوار تر از خرید هدیه برای آقایان خواهد بود . در خرید هدیه برای خانم ها باید سلیقه به خرج دهید و باید کمی بیشتر هزینه کنید . نوع تزئینات هم در آن مهم است . اکثر خانمها با هدیه  طلاو جواهر خوشحال میشوند ولی جدای از هزینه های بالا نباید تکراری باشد . در خرید هدیه تنوع به خرج دهید . اگر دنبال هدیه لوکس ، هدیه نفیس و زیبا برای خانم‌ها هستید پیشنهاد ما به شما سماور ذغالی است که در صورت قلمزنی میتواند در صنایع دستی هدیه ای زیبا و ماندگار باشد . هدیه ای که سالها باقی میماند و ارزش آن روز به روز بیشتر میشود .

به خانم ها چه هدیه ای بدهیم؟

یک مشکل دائمی برای آقایان انتخاب و خرید هدیه مناسب برای خانم ها ست . پیشنهاد ما سماور قلمزنی زغالی است . بر روی این سماور روز ها برز نظر تزیین و قلمزنی کار شده ، کاملا کار دست بوده و جز صنایع دستی نفیس محسوب میشود . جنس سماور برنجی بوده که رنگ زرد و طلایی  سماور زیبایی خاصی به آن میدهد و آنرا به هدیه ای چشمنواز و بینظیر تبدیل میکند . هنر دست قلمزنی نیز ظرافت خاصی به آن میدهد .

 

حدیثی از پیامبر اکرم در خصوص اهمیت هدیه دادن به یکدیگر

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله میفرمایند : 


تَهادَوا تَحابُّوا ، تَهادُوا فإنَّها تَذهَبُ بِالضَّغائنِ .

به يكديگر هديه دهيد، تا نسبت به همديگر با محبت شويد. به يكديگر هديه دهيد؛ زيرا هديه كينه ها را مى برد.

 

 

سماور ذغالی

سماور ذغالی ; بهترین هدیه برای خانمها

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه  سماور ذغالی مراجعه و یا با شماره 09134422463 تماس حاصلفرمایید


چاپ   ایمیل