سماور ذغالی برنجی هدیه روز مادر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


بدون شک یکی از ابزار هایی که به تنهایی می تواند جلوه گر اصالت و تمدن ژرف فرهنگ ایرانی را  نمایش دهد و بیانگر تاریخ کهن ایران و زندگی ایرانیان باشد، سماور ذغالی است. سماور ذغالی از قدیم و الایام در خانه‌ های خانواده های ایرانی ساکن شده است و هر چه قدم قدم با تاریخ جلوتر می‌رویم، به ارزش و شکوه این نماد تاریخی ایران عزیزمان افزوده می شود. این شکوه و عزت را می توان در حالت دکوراتیو سماور ذغالی نیز مشاهده نمود. پس طبعا فرقی نمی‌کند که از سماور ذغالی به جهت تهیه چای اصیل ایرانی استفاده شود یا به عنوان یک سماور تزیینی در ویترین خانه‌ ها مورد استفاده قرار گیرد. در هر صورت، می تواند یاد آور خاطرات ما و پدران و مادران و پدربزرگ و مادربزرگان ما باشد. وقتی به نیت تهیه چای،  قوری را بر روی سماور ذغالی قرار می دهیم و آرام آرام عطر چای خوش طعم سماور ذغالی به همراه بخارات از آن برخاسته می شود، انگار عطر و بویی از گذشته ‌ها در خانه طنین انداز می شود و رایحه و عطری جادویی را در فضای خانه پخش می کند. این حالت به طرز شگفت آوری حس و حال ناخوشایند و پژمردگی های روحی امروز را برای لحظاتی از ما دور می‌کند و این همه مزیت را به تنهایی به خانه های ما تقدیم می نماید. به همین خاطر می توان گفت که همه این ها می تواند بیانگر ارزش و منزلتی باشد که در این سوغات سنتی و تاریخی ایرانی نهفته شده است. پس می توان به جرات گفت که این متاع با ارزش را باید لایق انسان های با ارزشی دانست که زندگی مان به زندگی آنها وابسته است.


از جمله این انسانهای سراسر ارزش و تماما افتخار، مادران می باشند که به راستی همه زندگی و هستی ما از آن وجود و هستی آنها است. بر همین اساس برای بزرگ داشت روز مادر که مصادف است با سالروز میلاد دخت نبی اکرم حضرت زهرا علیها سلام، پیشنهاد این هدیه خالی از لطف نمی باشد. همیشه برای اهدای هدیه به انسانهای با ارزش، تفکر انتخاب یک هدیه گران می تواند موجب  بوجود آمدن چالش برای ما باشد. برای همین است که سماور ذغالی به عنوان یک هدیه سراسر ارزش و افتخار می تواند برای مادران که لایق هر چه زیبایی و افتخار هستند انتخابی زیبا و مناسب باشد.
کالایی پرارزشی بنام  سماور ذغالی برنجی
در کنار آن همه مزیت گفته شده از خصوصیات سماور ذغالی، از آنجایی که سماور ذغالی را به دلیل وجود جنس برنجی که دارد به نام سماور برنجی نیز می نامند، و اینکه جنس برنج به دلیل وجود آلیاژ های مس و روی از ظاهر زیبا و طلاگونه ای نیز برخوردار می باشد، به همین خاطر می توان به گرانبها بودن جنس برنج  اشاره داشت، و به دنبال این نکته بی دلیل نیست که می توان به یقین سماور ذغالی را به عنوان یکی از بهترین هدیه های سنتی و تاریخی موجود در بین همه هدیه های گرانبهای دیگر برای مادران که گران مایه ترین انسانهای روی زمین می باشند معرفی نمود.
 

ملکه زیبایی بنام سماور ذغالی برنجی

سماور ذغالی


در اصفهان که یکی از شهر های تاریخی و فرهنگی ایران می باشد، بازاری در میدان زیبا و باشکوه نقش جهان وجود دارد که حضور در این بازار می تواند چشم شما را از زیبایی های بی بدیل سماورهای ذغالی تسخیر کند. در این بازار که به بازار سماور سازها معروف است می توانید به وضوح تجلی زیبایی از سماور های ردیف شده در کنار هم که با رنگ زرد طلایی می‌درخشند را به تماشا بنشینید، در این میان این زیبایی های چشم نواز هر چشمی را شیفته‌ خود می ‌کنند و می توان گفت تجلی همین زیبایی ها است که موجب شده است سماور ذغالی به عنوان یک هدیه ماندگار معرفی شده و به عنوان زینت ‌بخش فضای خانه ‌ها تثبیت شود. چنین هدیه ‌ای هر روز می تواند نوید بخش امید به زندگی را در چشم مادران عزیزمان زنده کرده و تبدیل به شیئی شود که زبان به سخن باز می‌کند و روح مخاطبانش را التیام می‌ بخشد.


زیبایی دکوراسیون با سماور ذغالی برنجی

برای هدیه روز مادر به مادران عزیز، می توان هدیه ای را انتخاب نمود که هم جنبه زینتی و هم جنبه مادی داشته باشد. برای همین باید چنین هدیه ای را از نوعی انتخاب کرد که به همراه اجناس گرانبهای دیگر، ارزش قرار گیری در دکور های زینتی خانه ها را داشته باشد. به همین منظور اگر قصد دارید هدیه انتخاب شده هم زیبا و هم شکیل باشد و بتواند روح و جان تازه ‌ای به دکوراسیون خانه مادران عزیزمان بخشد، پیشنهاد ما به شما سماور های بی نظیر از نوع ذغالی برنجی است. انتخاب این سماور می تواند به عنوان ملکه‌ زیبایی خانه‌ مادران عزیز  با بزرگی و عظمتی که دارد، همه‌ی نگاه ‌ها را شیفته خود کند. چرا که همین سماور به عنوان نمادی خاطر انگیز و با ابهت همواره در مناسبت های شب یلدا و یا نوروز باستانی، تجلی گر آمیزه‌ ای از فرهنگ و تاریخ و ایران را به ارمغان می آورد.
 

آدرس : اصفهان - خیابان لاله - خیابان شاهد //  تلفن همراه : 09134422463  شهیدی  //  تلفن ثابت : 03134614257