سماور زغالی

سماور ذغالی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سماور زغالی با شماره فوق تماس حاصلفرمایید

جایگاه سماور ذغالی برنجی در جهیزیه عروس

خلاصه محتوا : از دیگر جایگاه های سماور ذغالی که می تواند برای زندگی ها مملو از راز ها و زیبایی ها باشد، قرار دادن آن به عنوان یک سمبل پرشکوه در جهیزیه عروس خانم ها است ( سماور برای جهزیه ) . این اقدام در کنار ایجاد روحیه سلامتی و نشاط می تواند نمایانگر تداعی شدن احترام به بزرگتر ها و تاریخ ایران و ایرانی نیز باشد.جهیزیه عروس

جایگاه سماور ذغالی برنجی در جهیزیه عروس
سماور ذغالی برای جهیزیه عروس می تواند هم جالب باشد و هم کاربردی. برای همین شما را به همراهی تا انتهای این مقاله دعوت می نمایم. امیدوارم که از مطالب مندرج در این مقاله کمال بهره را کسب نمایید و در ترویج این پیشنهاد، ما را یاری دهید. میدانم که از شیرین ترین لحظات و خاطرات برای خانواده ها و مادران می تواند ثانیه هایی باشد که برای خرید جهیزیه عروسی دخترشان صرف می نمایند. این لحظات به دلیل داشتن هزاران آرزو و ذوق و شوق می تواند از استثنایی ترین خاطرات زندگی باشد. به همین منظور است که نوع خرید و انتخاب لوازم و البته چیدمان منزل عروس می تواند به خاطره انگیز بودن خرید جهیزیه عروس، رنگ و لعاب زیباتری بخشید و این رویداد را شیرین تر نماید. در این مقاله قرار است ما به شما به عنوان هدیه برای این رویداد استثنایی، یک پیشنهاد استثنایی تر را معرفی نماییم. در این روز ها شاهد آن هستیم که پیشرفت تکنولوژی و ساخت محصولات جدید و توجه و استقبال خانواده ها از محصولات مدرن توانسته است به راحتی موجبات ایجاد فاصله بین ما و تاریخ ژرف گذشته را شامل شود و محصولات جدید را جایگزین دستاورد های نیاکانمان نماید. این تفاوت ها را می توان در نوع خوراک و مدل های پوشاک و البته شرایط جدید لوازم خانگی به راحتی مشاهده نمود و این تغییر ها می تواند به طور قطع در رفتار و منش و سلایق زندگی تک تک ما نیز تاثیر مستقیم داشته باشد. به همین خاطر این اتفاق توانسته است توجه به محصولات پرخاطره و پر فایده را کم و کمتر نموده و استقبال از تهیه و استفاده از لوازم جدید و مدرن که هیچ گاه نمی توانند جایگزین مطلوبی باشند را روز به روز پر رنگ تر می نماید. بر همین اساس بر همه ما تکلیف است که با بیان و توجه به تاریخ و احترام به خاطرات و نصایح بزرگتر ها موجبات تقویت این روحیه در زندگی و زنده نگه داشتن تاریخ ایران و ایرانی را شامل شویم.


سماور ذغالی بهترین نماد تاریخ ایران
وقتی به تصاویر قدیمی بزرگتر ها که دنیایی از خاطرات در آن ها نهفته است توجه می نماییم، متوجه می شویم که از قدیم این رسم در خانواده ها مانده است که در زمان تحویل سال و یا شب یلدا مادران و مادر بزرگ های عزیز سفره ای را از جنس بته جقه پهن کرده و با تزیین زیبا در کنار قرآن و مفاتیح و البته خطابه غدیر که سند امامت به حق آقا امیرالمومنین علی (ع) به عنوان اولین خلیفه و امام شیعه می باشد، اقدام به تهیه سفره ای خاطره انگیز می نمایند. به طور رسم در این سفره از سماور ذغالی نیز استفاده می شود تا بتواند زیبایی این سفره را صد چندان کرده و با پذیرایی چای اصل ایرانی به واسطه آب جوش پرخاصیت تهیه شده از سماور ذغالی روحیه و سلامتی را به محیط القا نماید. البته موضوع به همین جا خلاصه نمی شود چرا که وجود سماور ذغالی با داشتن جنس برنجی که رنگی طلاگونه ای به آن بخشیده است، می تواند آرامش و نشاط را نیز برای اهالی خانه به دنبال داشته باشد که این آرامش را مدیون رنگ بدنه سماور ذغالی هستیم. به همین خاطر است که می توان به عنوان یک هدیه عالی پرخاصیت و بسیار مفید که نمادی از تاریخ ایران را به دنبال خود حمل می نماید، به عنوان کادو به عروس و یا حتی در مقام یک دکوراتیو شکیل در بین دکوراسیون جهیزیه عروس از آن استفاده نمود.

 

 

سماور برای جهزیه / شماره تماس جهت سفارش 09134422463

 

 


چشم و هم چشمی ممنوع
در تله چشم و هم چشمی های خانمان سوز نیفتید. یادتان باشد هیچ زمان ملاک خوشبختی میزان جهیزیه عروس نبوده و نخواهد بود. از آنجایی که تهیه جهیزیه به عهده خانواده عروس می باشد ولی توجه داشته باشید این به عنوان یک عرف جا افتاده است و وظیفه محسوب نمی شود. پس با طمع و روحیه چشم و هم چشمی و البته سماجت در خرید و تهیه اجناس خاص و یا دخالت، این شرایط را پیچیده و منفی نکنید. با این کار ها بجای رنگین کردن و زیباتر نمودن زندگی دو جوان، بساط ابراز انرژی های منفی و شرایط ناخوشایند را در بین دو خانواده بوجود نیاورید. بگذارید شرایط همانطور که با ارامش و عشق آغاز شده است همان طور ادامه یابد. شک نکنید این رفتار شما موجب رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت. تشریفاتی کردن جهیزیه و مهریه و البته اجرای مراسم های مفصل که امروزه بسیار رایج شده است و به معنای افتخاری برای خانواده عروس و داماد است، جدای از آنکه فقط شما را شامل پرداخت هزینه های گزاف خواهد نموده، کیفیت این مراسم الهی را نیز به شدت کاهش می دهد. پس در نهایت اگر به فکر آینده زندگی فرزند خود و تقویت نسلی که قرار است بوجود بیاید هستید، آگاهانه و با تدبیر شرایط را به سمت بهترین ها مدیریت کنید.


  سماور برای جهیزیهسماور برای جهیزیه

 

 

کلمات کلیدی : سماور تزئینی / سماور برای جهیزیه / سمار برنجی / سماور ذغالی / خرید سماور


چاپ   ایمیل