خانه بیشتر درباره جوملا! خبری تصاویری در حمایت مردمان غزه
HTML clipboard

تصاویری در حمایت از مردم مظلوم غزه ( فلسطین)

روزگار سخت و عجیبی شده است. اگر بخواهی از بی دفاعی مردم در غزه بگویی حتما باید مقدمه و موخره ای داشته باشد که اثبات کنی با شکستن آتش بس توسط حماس مخالفی؛ با ارسال بی رویه پول و منابع از ایران به فلسطین مخالفی، حواست به تروریست های پست داخلی هست و تبعیضی برای داخل و خارج قایل نمی شوی و هزار اما و اگر دیگر!

ولی این خیلی ساده است، نسل کشی انسان های بی دفاع و غیر نظامی توسط اسرائیل جنایتکارمحکوم است ! بدون هیچ مقدمه و موخره ای ... اصلا برایم مهم نیست  که آنها شیعه هستند یا سنی ، درگیری اشان در بین قوم اعراب است و ما غیر عرب هستیم یا نه  ... ایران چقدر دارو و تجهیزات به نوار غزه فرستاده و مصر چگونه به فلسطینیان خیانت کرده!

من، فقط بعنوان یک انسان مسلمان، اسراییل را وحشی و اعمالش را غیر انسانی می دانم و هر کس که با هر بهانه ای از محکوم کردن کشتار غیر نظامیان طفره رود؛ شریک در جنایت علیه بشریت است.

 به اشخاصی که با صحبت من موافق هستند پیشنهاد میدهم اگر سایت یا وبلاگی دارید . به نشانه حمایت از مظلومیت های فلسطینی ها یک مطلب یا تعدادی تصویر از جنایات اسرائیلی ها را در گوشه ای از سایت یا وبلاگ خود قرار دهید این حداقل کاریه که میتوانید انجام دهید . و هیچ هزینه ای هم برای شما نداره !

غزه

بمباران غزه

کشته شدن بچه های بیگناه

اعتراض غربی ها به حملات اسرائیل

اعتراض

کشته شدن مردم بی دفاع


شروع کلاس درس در فلسطینکشته شدن کودک خردسالکودک بیگناه